Gönderen Konu: Ingame Dinamikleri  (Okunma sayısı 559 defa)

Invisible

  • Yönetici
  • Kıdemli Üye
  • *****
  • İleti: 285
    • Profili Görüntüle
Ingame Dinamikleri
« : 09 Ocak 2024, 22:51:16 »
- Ingame Dinamikleri -

- Sunucu türü power play.
- Sunucu skill cap 8x olarak sınırlıdır.
- Stat cap 225 ile sınırlıdır.
- Ph taming,thief,magic resistance haricindeki yeteneklerde tamamen açık durumdadır.
- Bağlantı programı üzerinden sunucu içerisinde eski tarz ve fps client seçenekleri ile dilediğiniz şekilde oynayabilirsiniz.
- In-game içerisinde donate sistem üzerinden gold,binek,item vb oyun içerisine anlık olarak müdahale edebilecek bir hizmet sunulmamaktadır.
- Britain masumların şehri , Delucia katillerin şehri olarak dizayn edilmiştir. Delucia şehrine giriş yapabilmek için kill sayınızın "7" veya üzeri olması gerekmektedir.
- Britain Terriroty bölgesinde katiller için PK kalesi , Delucia bölgesinde masumlar için Wastelands kalesi tasarlanmıştır. Güvenli kalelere , şehirlere  ve gemilere hits değeriniz "%50" değerinin aşağısında ise giriş yapamazsınız. Ev içerisinde golem çıkarılamaz. Evleriniz field büyüleri ile kapatılabilir.
- In-game içerisinde class dengesine spell,damage,armor önem verilmektedir. Weapon damageleri,büyü hasarları,koruma büyü etkileri,bonuslar,sistemler ve armorlar test edilerek revize edilmiştir. Miss oranı savaş yeteneğinize ve tactics yeteneğinize orantılı olacak şekilde düzenlenmiştir. Bonuslar,armorlar,silahlar ve eşyalar sayfalarını inceleyebilirsiniz.
- In-game içerisindeki güncellemeler anlık olarak gerçekleşecek , forum ve discord üzerinden düzenli olarak bilgi sağlanacaktır.
- Karakteriniz gelişimini "Training Castle" bölgesinde tamamlayabilirsiniz. "Training Castle" bölgesinde bulunan dummy,teacher,stat eşyaları ve gerekli vendorlar sayesinde tüm yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Training Castle guard zone olarak geçmektedir. Safe alan değildir.
- World içerisindeki vendor,static item,boss,binek ve yaratıklar dengeli ve world üzerindeki eklentiler göz önüne alınarak dizilmiştir. Yaratıkların fame değerleri düşüktür. Spawn sayısı ve loot bilgilerine forum üzerinden ulaşabilirsiniz.
- World üzerindeki dungeon içerisi haricindeki her bölge marklanabilmektedir. Runebooklarınızı kopyalamak için runebook copier eşyası mevcuttur.
- Sunucu içerisinde resurrection scroll 155gp , pişmiş balık 6gp üzerinden işlem görmektedir. Kill sayınız online olduğunuz süre boyunca herhangi bir suça karışmazsanız 2 saatte 1 kill düşecek şekilde ayarlanmıştır.
- Sunucu içerisine 3 adet yeni dungeon , 8 adet yeni ev , 4 adet sera garden , 1 adet sea market , detaylı craft dekorasyon eşyaları & trophys eklenmiştir. World üzerinde floor,forest grove,dark cave,snow ridge çalışmaları yapılıp dungeon ve world üzerindeki tile grafiklerinde iyileştirmeler yapılmıştır.
- Tüm yarışmalara özgü alanlar ve world üzerinde sadeliği bozmadan tasarımlar yapılmıştır. Mul dosyaları klasik ultima online üzerine tarafımızca eklenmiştir.
- Bandaj kullanırken büyü atamazsınız. Poison sürmek için armslore yeteneğine ihtiyacınız vardır.
- Çift kare silahlara poison sürmek için magery yeteneğinizin 20.0 üzeri olmaması gerekmektedir. Warrior haricinde yalnızca High Warlock Robe'a sahip warlock karakterler çift el silahlara poison sürebilir.
- Weapon bonusları ve damageleri armslore,anatomy yeteneklerinize göre extra damagelerle değişkenlik göstermektedir.
- Evleri sadece crafter karakterler yapabilir. Architect vendorundan "house mallet" eşyasına ulaşabilirsiniz. Ev sisteminde detaylar anlatılmıştır.
- Açılış sebebimiz 2024 yılında olmamıza rağmen çok karışıklığa sebebiyet vermeyerek klasik ve yenilenmiş bir ultima online hizmeti sunmaktır. Fikirleriniz ve eleştirileriniz ile her zaman bize ulaşabilirsiniz.
- Nether World içerisindeki evlerin,armorların,silahların,eşyaların,bineklerin,sistemlerin,etkinliklerin,komutların ve daha tüm içeriklerin açıklamalarını resimli ve detaylı bir şekilde forum sayfamızda inceleyebilirsiniz.
- Herhangi bir soru,sorun ve bug abuse gibi durumlarda info@netherworld.com adresinden veya daha hızlı bir şekilde bizlere discord kanalımızdan ulaşabilirsiniz.
« Son Düzenleme: 30 Nisan 2024, 18:47:44 Gönderen: Invisible »